Ubezpieczenie smartfona Świnoujście

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie smartfona? Smartfon to jedno z tych narzędzi, z których korzystamy na co dzień. Nic to dziwnego, że chce nam na ostatnim, by nasz telefon traktował jak najlepsze parametry techniczne. Miesza się to wprawdzie z konkretnymi wydatkami. Co daleko, większość z nas jest świadomość, że stracone pieniądze mogą przepaść, jeśli przybędzie do uszkodzenia sprzętu. Kiedy się przed tym zabezpieczyć? Rozwiązaniem potrafi stanowić ubezpieczenie smartfona. Dlaczego warto? Przekonajmy się!

Ubezpieczenie smartfona Chociwel

Brak obaw w trakcie codziennego użytkowania

Expresowa wysyłka
Expresowa wysyłka

Że wszystek z nas rozumie to stresujące uczucie, które prowadzi nam podczas pierwszych dni użytkowania nowego telefonu. Nerwowo sprawdzamy, czy na ekranie nie pojawiły się rysy oraz kurczowo trzymamy aparat w obawie przed upadkiem. Mamy bowiem świadomość, że kosztował nas naprawdę sporo, czasem nawet większość miesięcznej pensji. Ale często, mimo starań, przystępuje do uszkodzenia aparatu. Ubezpieczenie smartfona to komfort psychiczny, dzięki któremu potrafimy łatwo mieć ze bliskiego dania bez obaw, że przez drobny błąd narazimy się na szerokie wydatki.

zobacz również Czandra

Gwarancja producenta to często za chwila

Grupę osób uważa, iż nie ma celu przyjmować się na ubezpieczenie smartfona, gdyż jest on przecież objęty gwarancją przez producenta. Warto jednak zdać sobie rzecz z ostatniego, iż nie można na niej zupełnie polegać. Przede wszystkim pewność nie chroni nas przed wszystek czas użytkowania smartfona, a jedynie przez (najczęściej) 24 miesiące. Po obecnym terminie jesteśmy oddani na siebie. Co daleko, jeśli do uszkodzenia dojdzie z swej winy (nawet przez przypadek), producent odmówi naprawy. Istnieje wtedy wówczas rozwiązanie pomocne chociaż w poszczególnych, wyjątkowych sytuacjach. Ubezpieczenie smartfona Chociwel

Ubezpieczenia oferowane przez sklepy są kosztowne

Z początku niewystarczającej gwarancji producenckiej, coraz bardzo sklepów oferuje ubezpieczenia smartfonów jako dodatkową alternatywę dla indywidualnych użytkowników. Potrafi ona przejmować inne formy – od naprawy przez punkt serwisowy, po zwrot pieniędzy. Niestety, rozwiązania tego wariantu są dość kosztowne. Zarówno ubezpieczyciel, jak i sklep, który zaoferował nam naszą usługę, są bowiem swoje prowizje. Może więc się okazać, że płacąc nawet kilkaset złotych rocznie nie otrzymamy satysfakcjonującego nas zadośćuczynienia czy naprawy.

Nowoczesne ubezpieczenia – szybka naprawa za małe pieniądze

Przykładem nowej usługi, która pozwala nam zadbać o poziom naszego smartfona, stanowi taż podawana przez markę Coverise. Dzięki niej szybko z 99 złotych otrzymujemy swój limit wynoszący 1000 zł na zmianę telefonu, niezależnie z tegoż jaka ilość ulegnie zepsuciu. Co daleko, urządzenie zostanie nam naprawione w autoryzowanym serwisie, a my sami nie musimy nawet wysiadać z domu – całość zrobi się za pośrednictwem kuriera. Ubezpieczenie smartfona Chociwel

Podsumowując, telefony towarzyszą nam obecnie praktycznie bez przerwy, a zatem szansa, że wydarzy się nieprzewidziana sytuacja, w której sprzęt zostanie uszkodzony, stanowi wyjątkowo intensywna. Ubezpieczenie smartfona jest więc najprostszym rozwiązaniem, dzięki któremu potrafimy mieć gwarancja, iż nie narazimy się na specjalne koszty. Ubezpieczenie smartfona Chociwel

Zobacz również Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie smartfona?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.