Tusze Gryfino

Wśród najnowszych innowacji zawartych na zbyt przez firmę Brother można wymienić nową drukarkę daną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej głównymi wadami są bardzo szybkie tempo tekstu i dość nieduże koszty eksploatacji.

Tusze Mirosławiec

Producent wpisał na kompletnie inne rozwiązania w kierunku mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały zaadaptowane do umieszczania na tekstyliach. Mechanizm drukowania dopasowuje się z dwóch głowic drukujących, z których każda posiada cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze
tusze

Drukarka Brother GTX ukazuje się tym, że biała głowica została postawiona przed głowicą CMYK, a drukowanie może pełnić się w samym przebiegu. Zwiększa to tak tempo drukowania. Innym dobrym wyjściem jest oryginalny system zabezpieczenia głowicy przed zasychaniem atramentu na powierzchni głowicy. Ważnym wyjściem jest te cyrkulacja białego atramentu aktywna cały okres w stylu czuwania. Układ podawania atramentu jest broniony przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w roli cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w przewodach sprawiających go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Niskie koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w połączeniu z systemem zamykania głowic na mokro zapewnia niższe koszty eksploatacji, ponieważ procesy uwalniania się pozostały w cali zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje dużo pracy. Na ograniczenie kosztów eksploatacji wpłynęło także zastosowanie nowoczesnych tuszów. Tak jak jakaś kolejna technologia, wygoda i technologia posiada przystępną wartość, jaką trzeba zapłacić podczas jej zakupu.
Nowe atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z ostatnią drukarką Brother GTX pojawiły się nowe atramenty do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę wyróżniającą się większą gęstością. Nowe atramenty do drukarki tekstylnej ukazuje się niższą wartością i większą skalą kolorów zaś są bardziej wytrzymałe na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający zgoda z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z zmianie jest dość duża konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale nakładając na rynek nowe urządzenia. Brother utrzymuje się ale znacznie prostą ceną wydruku i doskonałą wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z rodziny Innobella.

Tekst zamieszczono przy współpracy z Brother GTX