Płatność kartą przez internet – kiedy czynią to Europejczycy

Płatność kartą poprzez internet – kiedy przygotowują to Europejczycy Płatność kartą poprzez internet zdecydowanie wygrywa! Payments Europe pokusiło się o doświadczenia europejskiego rynku płatności. W sukcesu tej praktyki powstał ciekawy raport pokazujący, które zachowania konsumenckie wpływają na zbyt sprzedaży online, z przyciskiem na płatności za zakupione dobra. Oto jak według raportu wyglądają płatności za importy oraz poczty w Europie.

Płatność kartą poprzez internet to preferowana forma płatności

Expresowa wysyłka
Expresowa wysyłka

Wspomniany raport noszący tytuł: „CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE” zaistniał na podstawie wiadomościach z Europejskiego Banku Centralnego (EBC) także informacji zgromadzonych przez Payments Europe. Stanowił on kraje europejskie, w obecnym zarówno Polskę.

Według badań mapy są preferowaną formą płatności w Europie. Znajdują je także konsumenci, jak także handlowcy w pionie B2B. Mienie z stron wzrosło w toku ostatnich kilku lat. Dodatkowo 87% europejskich klientów przewiduje się komfortowo płacąc kartą. Jak potwierdza Payments Europe krajobraz płatności w Europie ewoluuje. Tylko inni gracze wchodzą cały godzina na zbyt, to pomimo strony nadal przynoszą wyższą zaleta dodaną niż jakaś różna forma płatności.
Płatność kartą poprzez internet – pomoce dla płacących a dostarczających

Dziewięciu na dziesięciu użytkowników w Europie przewiduje się swobodnie, płacąc kartą. Minął czas, gdy odnosiło się toż z obawami utraty pieniędzy. 90% detalistów twierdzi, że pomoce z płatności kartą przewyższają wszelkie związane z tymże wydatki. Kupujący wymieniają dodatkowa udogodnienia podczas płacenia kartą: wygoda (49%), szybkość (35%), ubezpieczenie transakcji (36%), akceptowanie płatności przez wielu sprzedawców (40%), a również cash back (35%).

Właściciele e-sklepów jako ważne cechy płatności kartą w porównaniu z niezwykłymi formami stosują: płatność gwarantowana (53%), wzrost sprzedaży (44%) oraz dostęp do znaczniejszej bazy klientów (38%).
Online oraz offline podobnie, a jednak inaczej

Dużo dobrym wpływem było złożenie jedynych metod płatności w dwóch kanałach sprzedaży. W pionie online i offline. Różnice można dostrzec na poniższej grafice.
Płatność kartą poprzez internet – kiedy przygotowują to Europejczycy
źródło: Raport CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE

Że tu między innymi, że w online króluje płatność za pomocą szybkich płatności (20%) i kart kredytowych (19%). Gotówka ma jedynie 7% wszystkich płatności. W zakładach stacjonarnych gotówka prowadzi z kartami (23% vs. 19%).

Jeśli spytamy o wybierane przez sprzedawców formy płatności, to karty są na liczbie książce (53% wskazań). Następnie gotówka (41% wskazań), przelew bankowy (38% wskazań), szybkie płatności są wówczas na głębszych pozycjach.

Jako rozrywkę można otrzymać, że wartość jest nieco prosta we Francji i Szwecji. W tych końcach płatności kartą przekazywane są przez 72% i 65% respondentów. Dla 61% sprzedawców ze wspomnianych państw, to najprzyjemniejsza forma płace za zakupy. Europejscy detaliści chodzą oraz informują nowatorskie technologie płatności. Idzie o dobro klienta, które jest uzupełniane jako trzeci najwyższy priorytet przy doborze dostawcy płatności w biznesie.
Płatności w Polsce z innowacjami

Polscy sprzedawcy są dobrze oceniani przez Payments Europe, ponieważ chętnie sięgają z nowych metodzie. Rodzimy rynek płatności i poznaje się, jeśli gra o adopcję nowych rozwiązań. Na przykład 99,9% wszystkich terminali finansowych w terenu może lubić płatności zbliżeniowe. Ponad 90% polskich detalistów obserwuje na transakcje zbliżeniowe jak na poważną korzyść połączoną z płatnościami kartą. Jedynym wytłumaczeniem dla współczesnego dynamizmu widać istnień owo, że od początku lat 90. Nasza jest bezpośrednia dla marek z drugich stron Europy oraz świata. Kartą damy także zbyt zamówienie kuriera.
Bezpieczeństwo zakupów

Jeżeli gra o zabezpieczenie więc przekazane dotyczące płatności kartą wyglądają następująco:

Ponad 80% europejskich konsumentów ma płatności kartą za bezpieczne.
Jeżeli gra o oszustwa związane z kartami, ostatnie trzech na czterech użytkowników jest przekonanych tego, że mogą odzyskać oni prywatne kapitały.
1/3 respondentów uważa, że płatność kartą zmniejsza możliwość oszustwa lub kradzieży
Detaliści we Francji (40%), we Włoszech (44%) oraz w Polsce (41%) uważają, że płatność kartą można zaliczyć do najbezpieczniejszych form rozliczania transakcji. Inaczej myślą detaliści w UK, gdzie gotówka i czek najlepiej zapobiegają możliwości pojawienia się oszustwa podczas transakcji (24%).

Jakie przemiany w perspektywie?

To tylko akcja wiadomościach z przekazu. Oglądają się w nim też wskazówki dotyczące kosztów, jakie ponoszą detaliści podczas robienia operacji. Cały sezon badany istnieje także zbyt szybkich płatności, gdzie pojawiają się jeszcze to drugie rozwiązania oraz kierunki. Zaskakuje BLIK, jaki pozostał pokochany przez polaków z racji swojej prostoty a ofercie. Czekamy na odleglejsze nietypowe rozwiązania.

Sprawdź na śledzenie paczek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *