Opony używane Maszewo

Opony Michelin uważane są za same z najodpowiedniejszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można używać zimą.

Opony używane Pełczyce

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one dopuszczenie specjalistów i mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych marki w sukcesu wielu testów i jakości. Do najwyższych zalet opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie silne parametry niezależnie od pory roku,
– dużą odporność na wykorzystanie co stanowi głównym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Pełczyce

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można jeździć jeszcze w zimie. Nie należy ich mamić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się od nich parametrami. Świetnie przyznają się dla samochodów w sali małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to cechuje się znacznie atrakcyjnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz niskim zużyciem.

Opony używane Pełczyce

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest podobną drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Pełczyce

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała dużo efektywną jakość hamowania B. To, co wyróżnia model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, jednak można z powodzeniem korzystać z niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, a przecież atakującą od momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oznacza o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich potrzebne, co świadczy tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, szczególnie jeżeli planujemy korzystać z opon cały rok, bez potrzeby zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ zakupimy w formacie od 15 do 19 cali.

Opony używane Pełczyce

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami oraz wyjątkowo efektywnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Pierwszym jest użycie do jej konstrukcji innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym składnikiem jest bieżnik, będącym wynikiem doświadczenia oraz zaawansowanej technik, użytej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, który stał założony dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które gwarantują wysoką przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest równolegle, a wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co sprawia na ludzkie właściwości jezdne na śniegu. Najistotniejszym składnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na pełnej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe jakości jezdne. Podczas korzystania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Pełczyce

Zobacz również Tanie opony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *