Leasing Gliwice zadzwoń 887332665

Leasing to bardzo specyficzny sposób nabycia określonych przedmiotów. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i wynajmu.
Przedmiot leasingu w umówionym czasie nie jest twój, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Szczyrk

 

 

Najczęściej leasing dotyczy samochodów, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz mieć, za pomocą tej metody. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby na miejscu ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi możesz się skontaktować przy pomocy prostego formularza, który zamieszczony jest w Internecie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a są naprawdę nieliczne) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Nakłady pieniężne poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Kontakt z agentem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest banalne. Wybierasz odpowiedni model auta, ustalasz warunki finansowania, składasz wniosek online lub ustalasz szczegóły z doradcą i
możesz już odebrać nowy samochód. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której jeśli negocjował byś samodzielnie z pewnością byś nie uzyskał. Jeździsz nowym autem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejna zaleta to brak konieczności wykupywania leasingowanego samochodu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i starania o korzystną sprzedaż również nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a instytucje takie, jak Leasing Szczyrk oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz negocjować warunki umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie wszyscy wiedzą, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W umowie zawiera się warunek, że użytkujemy auto, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nie ma konieczności wykupu samochodu.

Firma Leasing Szczyrk wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu osobistego, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tej sytuacji, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jasne jest, że jest to rozwiązanie korzystne jeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Szczyrk

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *